Pasukan Projek OSDeC

 Nama PegawaiJawatanEmail
HANISSULL JALIS BINTI MD YUSOFTimbalan Pengarahhanissull@mampu.gov.my
ZURAIDAH BINTI MAT HARUNKetua Penolong Pengarah Kananmszuraidah@mampu.gov.my
SHAHIRUDDIN BIN TAIBKetua Penolong Pengarahshah@mampu.gov.my
HAZLIANA BINTI TALHAKetua Penolong Pengarahhazliana@mampu.gov.my
KHAIRUL ASHRAF BIN BASUL HAKPenolong Pengarah Kanankhairulashraf@mampu.gov.my
FARID IQBAL BIN IBRAHIMPenolong Pengarahfaridiqbal@mampu.gov.my
NURUL AYUNI BINTI HJ. JUHARIPenolong Pengarah Kananayuni@mampu.gov.my
ADAM MUHAMMAD RICHARDPenolong Pengarahadamrichard@mampu.gov.my
ROTH CAMDESSUS ANAK ROBERTPenolong Pengarahroth@mampu.gov.my
SHAHRIZAN BIN MD RAJAKPen. Peg. Teknologi Maklumatshahrizan@mampu.gov.my
SITI AMINAH HANUM BINTI CHE KOBPen. Peg. Teknologi Maklumatsitiaminah@mampu.gov.my
SHARIFAH AFIZAN BINTI SYED AZIZANPen. Peg. Teknologi Maklumatafizan@mampu.gov.my